Dla firm

Twoje wydarzenie w Teatrze Współczesnym!/ oferta dla firm

Spektakl zamknięty – wyłączność sali, dogodnie wybrany termin i godzina; zupełnie prywatny spektakl, tylko dla Państwa grupy! Możliwość kontynuacji wydarzenia w formie warsztatów, przyjęcia, rozdania nagród, według ustalonego przez Państwa programu.

Wynajem sali – sala teatralna i foyer do Państwa dyspozycji. Możliwość zorganizowania firmowego wydarzenia, imprezy integracyjnej, konferencji, wykładu, szkolenia, jubileuszu, kameralnego koncertu, rozdania dyplomów, w zależności od Państwa potrzeb.

Siedziba Teatru znajduje się przy ul. Starowiślnej 21, na II piętrze. To wyjątkowe,urokliwe miejsce w starej kamienicy, dwa piętra powyżej sceny kameralnej Teatru Starego, z którą dzielimy kultowy adres. Podążając po schodach w górę, widzimy kawałek historii dawniej tu rezydującego Teatru Satyry „Maszkaron”. Teraz to miejsce na nowo tętni życiem, foyer z widokiem na dachy starych kamienic i niewielka, kameralna scena przywołują na myśl klimat przyjęć artystycznej bohemy. Niewielka widownia, w 7 rzędach daje możliwość niemal „namacalnego” odbioru przedstawienia i gry aktorskiej. Zapewnia to atmosferę specjalnego, prywatnego pokazu, jest to więc idealna przestrzeń dla szczególnych wydarzeń o niezapomnianej artystycznej atmosferze.

* Koszt wydarzenia ustalany indywidualnie z Biurem Obsługi Widowni: 602 359 078/ organizacja@teatrkrakow.pl Maksymalna ilość osób dorosłych na widowni: 75. W cenę każdego biletu wliczony jest kieliszek musującego wina, który serwujemy gościom przed lub w przerwie spektaklu. Dodatkowo, na życzenie klienta, możliwe zorganizowanie warsztatów teatralnych (np. zabawy z improwizacją, techniki pracy z głosem i ciałem, aktorskie metody relaksacji) oraz cateringu.