Bilety

Rezerwacja biletów:

Rezerwacje przyjmowane są wyłącznie telefonicznie: +48 602 359 078 od poniedziałku do piątku w godz.
9.00 - 15.00. Kasa Teatru jest czynna od poniedziałku do niedzieli na godzinę przed każdym spektaklem.

WAŻNE: Nie odbieramy? Oddzwonimy. Z uwagi na ogromne zainteresowanie naszą ofertą, czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może wynieść do 2 dni roboczych.

Zanim zdecydujecie się Państwo zadać nam pytanie, sprawdźcie czy odpowiedź nie znajduje się w zakładce: warto wiedzieć.

Przed dokonaniem rezerwacji grupowej prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się poniżej.


Cennik:

Spektakle dla dzieci,
65 min.bez przerwy:

40zł - bilet grupowy dla dzieci, opieka grup szkolnych bezpłatnie*
*na 10 dzieci przypada 1 opiekun, dla grup integracyjnych liczba opiekunów ustalana jest indywidualnie
50zł -
bilet indywidualny dla dzieci i dorosłych

Spektakle dla dorosłych:

70zł - Frida/ Pojebajka/ Pętla: 70min. bez przerwy;
80zł - Wina Kupidyna: 70min. bez przerwy/ / Pojedynek: 100min. z przerwą;
90zł - Noc Wampira: 100 min. bez przerwy;
100zł - Seks po krakosku: 80min. bez przerwy.

Regulamin/ rezerwacja grupowa - dzieci, młodzież, dorośli:

Rezerwacje są przyjmowane wyłącznie telefonicznie. Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo mailowe potwierdzenie dokonania rezerwacji - prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów poczty, potwierdzenie może znajdować się w zakładce ze spamem lub z ofertami.

Rezerwacja biletów grupowych może zostać odwołana lub zmieniona na inny termin najpóźniej na 14 dni przed datą planowanego spektaklu - prosimy nie zwlekać z taką informacją do ostatniej chwili, żeby dać szansę na spokojną organizację wyjścia placówkom z listy rezerwowej.

Zarezerwowane bilety należy wykupić (płacąc przelewem na konto Teatru, gotówką lub kartą płatniczą w kasie) najpóźniej 7 dni przed datą przedstawienia. Przelewy należy kierować na numer konta: 79116022020000000031903458 TEATR WSPÓŁCZESNY W KRAKOWIE z dopiskiem: kod rezerwacji (podany w mailu z potwierdzeniem zamówienia, opcjonalnie data i godzina spektaklu) + NAZWA PLACÓWKI. Po upływie wyznaczonego terminu rezerwacje są automatycznie anulowane i zwalniane do ponownej sprzedaży.

WAŻNE: Prośbę o wystawienie faktury VAT należy zgłosić PRZED dokonaniem płatności, przesyłając wszystkie niezbędne dane na adres: wspolczesny@teatrkrakow.pl Jeżeli formalności te nie zostaną dopełnione, faktura nie będzie mogła być wystawiona.

Wszelkie zmiany w liczbie uczestników muszą być zgłaszane na bieżąco, najpóźniej do 7 dni przed datą wydarzenia. Po tym terminie zmiany nie będą uwzględniane przy rozliczeniu. Zakupione bilety nie podlegają wymianie ani zwrotowi*

* wyjątek stanowi odwołanie spektaklu przez Teatr, z przyczyn niezależnych, takich jak stan klęski żywiołowej, żałoba narodowa, choroba lub wypadek aktora, przerwa w zasilaniu energią elektryczną, itp. W takim przypadku, Teatr nie zwraca kosztów transportu poniesionych przez grupy, a należność za bilety zostaje zwrócona w taki sam sposób, przelewem na konto lub w kasie Teatru, w ciągu 7 dni od daty odwołanego spektaklu.

Miejsca na widowni są nienumerowane, wskazują je pracownicy Teatru – w przypadku grup szkolnych, w miarę możliwości, dzieci siadają według wieku i wzrostu (od najmłodszych do najstarszych).

Regulamin/ rezerwacja indywidualna

Płatności za bilety na wybrane spektakle można dokonać przez panel sprzedaży online (zakładka repertuar lub kicket.com), gotówką/ kartą płatniczą w kasie Teatru lub przelewem - w ciągu 2 dni od momentu dokonania rezerwacji telefonicznej. Przelewy należy kierować na numer konta: 79116022020000000031903458 TEATR WSPÓŁCZESNY W KRAKOWIE z dopiskiem: rezerwacja – DATA + TYTUŁ spektaklu.Po upływie wyznaczonego terminu rezerwacje są automatycznie anulowane i kierowane do ponownej sprzedaży. Nie przyjmujemy zwrotów zakupionych biletów.

Miejsca nienumerowane - zajmowane dowolnie.

WAŻNE: Prosimy o punktualne przybycie do Teatru - spóźnieni Widzowie nie będą wpuszczani na widownię. W przypadku spóźnienia nie przysługuje zwrot ani wymiana biletu. W trakcie spektaklu obowiązuje zakaz nagrywania, fotografowania i filmowania. Przypominamy także o konieczności wyłączenia telefonów komórkowych na czas trwania przedstawienia.